tänane lepatriinu

tänane “tuhkatriinu” näitas kõrget taset. vahepeal on mägesid liigutatud ning esto lavalt kostab hästitoimivaid tervikuid ning täpseid ja voolavaid soolosid. tahtsin öelda, et “hakkan nüüd punkte jagama”, aga see kõlab nii koledalt ja nii ebaõiglaselt…”albert! KÕIGILE kooki…ja MOOSIGA!!!” aga pool lusikatäit rohkem moosi palun aare saalile, kes on vist tõsiselt higistanud oma partii kallal. no mis teha, kui tema baritonile sobiva rolli kaunistused ja liikuvus on paras pähkel! ometi on esimese aaria tempot pisut üles saadud, aga valvas tuleb rütmiga olla kuni lõpuni.

trallallaa laulis don ramirot. mul oligi kahtlus, et ta seda suurepäraselt esitab. liikuv, täpne, meeldiva kõlaga ning isegi viimane “kirves” ei ilmutanud väsimuse tundemärke. II vaatuse aaria 2 kõrget nooti olid küll pisut forsseeritud ning kõlasid kerge porgandina, aga see ei kahandanud kogu vokaalse musklimängu säravat ja paindlikku ilu.

lepatriinut laulis annaliisa pillak. lokutat pole õnnestunud veel kuulda. pillak läheb järjest paremaks. kui ma esimesel korral kuulsin, siis oli minu jaoks pisuke üllatus, et ma ei olnudki nii vaimustunud ja just neist vähematest kohtadest. krutskitega kohad tulid ilusasti. nüüd olin aga pingest tooli külge kinniõmmeldud. ning “non piu mesta” ajal oleksin peaaegu esimest korda elus küüsi närinud.

elp on vokaalselt vaba ja tema karakteritunnetus on imehea. diktsioon on perfektne ja rütm seetõttu ka paigas. tema järgi võiks kella seada :) …ja improvisatsioon!

orkester kuulas, dirigent kuulas ka, üldjoontes oli puhas, ilus ja täpne. mmmmwwuuuahhh!!! si, ritrovarla io giuro tuleb nüüd siit.

~ kirjutas märtsijänes &emdash; 11. dets. 2006.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: