aus

no peaks kirjutama praegu kui kõik emotsioonid on püsti. ma ei teagi, kas ma tahaksin hetkel, et keegi oleks, kes paneks käe ümber õlgade ja tekitaks tunde nagu füüsiline maailm siiski väljaspool sind eksisteeriks või mitte…(*mõtleb ja jõuab järeldusele, et ei taha).
kuulan tomi kingitust “vivaldi, il furioso”. seljataga üsna keskpärane kontsert “jõuluoratooriumiga” – (koor oli tubli tegelikult)…ja rübelevad lapsed olid minust vasakul. kontserdile eelnev vestlus mardiga täitis järgneva kontserdi mõtteliselt ning siis hiljem…vesipiip ning vein. teate. ma tahangi olla emotsionaalne. ma lihtsalt täna aktsepteerin ennast, ütlen endale tere. ja siis ma üldse ei hooli, mida üldiselt arvatakse. lubate, ah?

ma tahangi olla selline nagu olen. veider. melodramaatiline. teatraalselt tundeline. samas tumm ja tundetu. siis mõistev, kuid mõistlikkusetu. suutmatu käituda ratsionaalselt. oodates otsustavat mõistust teistelt. püüdes leida kaevu, olemata kaev. murakami. liikudes ja otsides, teiste jaoks põhjendamatu, ometi ise oma põhjale komistades. kokkuvõttes: VEIDER.
no ei saa ühendatud neid kahte äärmust iseendas!!!! laske ma siis olen iseenda minade puruvaene pendeldav üürnik…

Advertisements

~ kirjutas märtsijänes &emdash; 24. dets. 2006.

Üks vastus to “aus”

  1. veider?…EI! Inimene, kes näeb, kuuleb, tunneb ja tunneb ära ei ole mingil juhul veider, küll aga haruldane ja rikas!!! :)

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: