teatrivalu

vahel on teatrivalu nii suur, et pisarad tahavad hirmsasti üle põskede veereda ning jahedaksmuutunuina su särgikaelusest sisse ka veel voolata. “kas see on sinu jaoks ainus väljund?” küsib ta. “jah!” purskub huulilt tulejuga, mis oma lõõskuses tühjas toas kajana su ümber kõrvetab.  ja ka marionil on 99x õigus: “sa käid oma unistuste järel, mitte nende kõrval.” aga igaühel on vist oma tee; mõnikord sind lihtsalt ei kuulda. su käsikiri kaob lauasegadusse või on su telefon selle ühe olulise kõne ajal sel ühel olulisel päeval välja lülitatud. ikkagi on marionil vaid 99x õigus, sest 1x, mis 100st puudu jääb, hoian ma selleks päevaks, mil minust saab tuhkatriinu. realiseerun seespoolt ja väljaspoolt vaadatuna ühtemoodi.

muide, teie kes te tegelete kirega või vähemalt armastuseseguse asjaga, siis osake olla tänulikud. see läheb üle, jaa, ma saan mööda ja alt ja kõrvalt. lihtsalt mõnikord teeb keegi seda, millesse sina paneksid kogu oma kire ja südame ja elu ja võib-olla veel midagi. see pole kadedus, lihtsalt hirm, et üks põleng võib sinus nõnda tugevalt kuhjuda ja mitte kustuda.

kati on aga kirjutanud midagi väga ilusat ja tõest.

Advertisements

~ kirjutas märtsijänes &emdash; 28. dets. 2006.

2 kommentaari to “teatrivalu”

  1. Palun sel päeval kutset ballile.

  2. […] Sain ootamatul kombel Märtsijänese lugemisel teada, et Kati on plogima hakanud.Alles see oli, kui Kati siinsamas plogis mu esmase sissekande kommentaariumis ennast nahutas. Ühinen hilinenult tervitajatega: Terrree tulemast plogistonist pakatavasse plogosfääri! […]

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: