portselansuits

loeti esimest korda. mulle tundub, et jälle on miski tagasi. minus endas. pisut hirmutav. või tungib portselansuits mu kopsudesse. hea oli, et luges just see kursus. eranditult.

mõtlen, et mõne teise inimese sõnad võivad vahel tunduda nii omad, et nad vaheda terana jõuavad kuhugi, kuhu sa laseksid vaid iseennast. pärale jõudes avastad, et need ei olnud siiski su enda omad, aga ka võõrad sõnad on ilmselt õiged, kui need sinna tungivad. jah. ma ei ütle neid kohti, kus oleksin tahtnud kägarasse tooli alla vajuda või hoopis naersin hääletult iseenda tulevikupilti. kas ma olen samast põlvkonnast, kes tunneb nii terava sotsiaalse närviga? või on see melodramaatilisus? kas ma võin (varsti 25 aastasena) tunnistada, et see on ikka mu reaalsus? AGA KURAT VÕTAKS, KAS SIIS TEISTSUGUST ONGI OLEMAS!? või ma surun alla seda, mida mõnel õhtul rõdu peal kõõludes ja allakiskuvat jõudu eirates karjuda tahaks? mõtlesin pikka aega, et seal esireas valguse käes on väga paha ja vale, aga see hoidis ära hämaruse salakäigu, mida mööda kõik kainused sinust lahkuvad. need kainused, mida ekslikult iseenda tugevusteks pean. rambivalguses lihtsalt ei saanud pageda. vbla tänab mu kassina jimi naerukil ilmel, et ta nüüd endale nime sai. tema hullusärk pole küll kunagi pesus. või äkki ei tohiks ka teatrit armastada? mis saab siis, kui kassina otsustab teatri demolekuliseerida!?!! mis saab siis? siis ei ole ei inimesi ega teatrit. sellist üksindust ei kannata isegi mina vist välja. siis kaovad kõik rõhud mu ümber ja ma plahvatan vastu selle ilma puhasvalget taevast. aga ma tundsin täna jälle SEDA, millest ma tahtsin eelmist blogi kustutades lahti saada. nüüd tahaks südamest nutta. nutta neid nutte, mida ammu pole nutnud ja vihata neid taipamisi, mis ära ei lähe. olen raagus puu.

tean, et jim seda postitust ei loe, aga kui keegi teist küsib, mis oli see muusika, mis mängis, siis andke mullegi teada.

rääkides eelmisest blogist…nimelt ei kustutanud ma teda kohe, vaid muutsin ainult aadressi, nii et seda teised lugeda ei saaks. sinna alla on aga parasiteerunud pornolehekülg, mis mu arvutisse ka troojaka tõmbas (raibe!). avastasin seda täna. seega, kui kellelgi on see blog veel on kusagil bookmarkside all, siis KUSTUTAGE KOHE ÄRA!!! netiajastu on küll mugav, aga mõnikord ütlemata RÕVE.

Advertisements

~ kirjutas märtsijänes &emdash; 21. jaan. 2007.

3 kommentaari to “portselansuits”

  1. kassini, mitte kassina.
    ja kirjutasin jimile, et uurida, mis muusika oli.

  2. jim ütles: woven hand “story and pictures”

  3. jah, aga naissoost kassini on kassinA. mina olen naissoost…
    tänan. kui koju jõuan, uurin. praegu juhe.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: