kirjatähed vilguvad paberil

eile oli väga tore iffi näha üle suure hulga aja. natuke londonit tuli tagasi. (iff tõi mulle mcvicari lavastatud “rigoletto”!) marion: aitäh soovimast mulle õigetel hetkedel neid õigeid asju, mis siis, et ma loen sellest hiljem su kirjast. ja mina tahaks ka, et pontu vahel aitaks. õige natukene, mõnikord. auri: tahaks teha pai, aga ma ei tea, kas oskan.

vahel on tunne, et ma ei jõua ära oodata hetke, mil tagasi teatrisse saab. väljasolemine teeb haiget. see kõlab justkui hullarikliendi märkmeraamat. aga ma lubasingi sinna ju seltsiks minna. (tulen, varsti tulen!) kokkupuude välismaailmaga raputab seda uut kontseptsiooni, mis tekkima on hakanud, raputab ning paneb vaikima. ning siis on äkki deja vu nii lämmatavalt suur, et sa vaikid juba eos. mul on vist mingid aklimatsiooniprobleemid :) ma ei ole tükil ajal kirjutanud NEID lauseid, mis õhtul. kui need hakkavad taas mu märkmikku ilmuma, on midagi lahti. see tikub sisse nagu suruks keegi külma märja käe sulle selja tagant kuklasse. mis seal ikka. ma õpin veel. mõnikord võiks minevik sulle lõpparve esitada, enne kui küsida jõuad.  muide, märts on teatri- ja ooperikuu. 

nüüd ootab kirjutamist artikkel teemal “puritaanid”, järgmise hooaja plaan ning natuke bellini elu ja muusikat ning muu nänn. ja siis veel manlio benzi intekas ootab transkribeerimist, oi ja majanduse kodutöö tõlkimine ootab ka. ma vajaksin praegu lisa 20h. ärge unustage siis “puritaanidele” tulemast. benzi teeb seda suure armastusega bellini vastu.

allora, incominciam!

Advertisements

~ kirjutas märtsijänes &emdash; 4. märts 2007.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: