see on nali, eks? teater iga ilmaga!?

hingest veel lahkumata karje kaja mäsleb ja vingub nimeta mägede lumiste tippude vahel. mina istun, silmad kinni, all kivises linnas oma toolil. üht elugi, mis võeti, teisega ei suuda asendada! nad panevad lava valmis. tahaks joosta. tahaks joosta läbi seinte, nii et betoon kriibiks verele. küüned tahaks krohvi suruda. see on mingi nali. see on mingi halb nali. uni, millest on ununend üles ärgata. rääkige minuga! kuidas te saate tööd teha! kuidas te suudate üldse midagi teha!? ma ei suuda siin istuda. nad panevad lava valmis. see lõikab lõikab lõikab lõikab vaikusest tükke mu ümber ja matab mind. saate aru!? kuidas saab ühel inimesel teise inimese jaoks elus nii palju rolle olla….. teil kolmel kõigil!! mõistate!? pole üht ilma teiseta. ainus perekond. palun rääkige minuga. palun, teie, kes te mõistate! tahaks taevast tõmmata lähemale, et ometi oleks õhku hingata, rebida pilved küüntega ribadeks, et sisse hingates muutuks nii kergeks, et välja saaks sellest ahistusest, millel veel riidekiht üll.

võiks vihmapiiskadega voolata lompi või läbi klaasi end olematuks vaadata või eksida kuhugi jahedasse ja tühja, aga ikka kleepub see füüsis iga rakuga su ümber, nii et süda läheb pahaks. ja nii ongi pargi pink ikka veel pargi pink ja massides kehi marsivad sust mööda. ma pean homme jälle tööl olema. kuidas see on võimalik, kui on välja rebitud see, mis on sind kujundanud? mis on andnud sulle selle, kes oled praegu?

berliini lennates, seal pilvede vahel, tahtsin küsida, sest olin ju lähemal…tahtsin kogu aeg küsida: “mees, mis toimub!?!! mis nali see on? mis teed?!” aga taevas oli vaid sinine.

auri, sa ütle mulle, kui sina uskuma hakkad. alles siis saab õppida. õppida edasi minema. é lucevan le stelle.

Advertisements

~ kirjutas märtsijänes &emdash; 18. juuni 2007.

Üks vastus to “see on nali, eks? teater iga ilmaga!?”

  1. läheb veel palju aega.

    avastasin, et olen kõik need päevad pidanud nii palju oma tunnetest rääkima, et tegelikult ei teagi neid. ja hetke üksindust leides tundub iga minut nii aeglaselt vägivaldne.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: