on sügis 2007

see on esimene sügis, mil mul pole taskus kaitsvaid kastaneid, seda sügise ehedat kuldpruuni leiba. kuulasin eile vivaldi “stabat materit” – veebruar 2005, aga sobib ka sellesse kastanitusse sügisesse, kus kollased lehed süsimustale värskele asfaldile kleepuvad. teatris on varahommik ja lahtisest aknast tuleb sisse vihma lõhna, mis on hea. on olemas südamestimulaatoreid ja südamesimulaatoreid. mina olen viimane neist. nädalavahetusel mäkerdasin asju klaasivärvidega. sel nädalalõpul mäkerdan veel. ei ole cogito, ergo sum. mida rohkem ma mõtlen, seda olematumaks suudan muutuda.

pühapäeval oli imehea kontsert – lääne-saksa ringhäälingu sümfooniaorkester, mida dirigeeris semyon bychkov, soleeris gautier capuc(seeprantsusekrõnks)on tšellol. et üks orkester võib niimoodi kõlada…esimest korda kuulen live’is sellist jõudu, sellist energiat, sellist kokkukõla ja tämbrit. esimesest taktist rabas. ometi väsisin sellest jõust sibeliuseks ära, vähemalt teiseks osaks. 3 lisapala ja ühtselt püstiseisev publik.

nonii. täna ostan meie kohvikust kindlasti kakaod, paremat pole ma kusagil saanud ja homme…appi!!! ongi homme juba!? on uus esikas. see tähendab ainult üht – tuleb välja uus kava (egoismus in panicus (siin väljendis ei ole mitte mingit pistmist leivaga!)).

üks tore asi ka – selline saade tuli pavarottist.

~ kirjutas märtsijänes &emdash; 3. okt. 2007.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: