on sügis 2007

see on esimene sügis, mil mul pole taskus kaitsvaid kastaneid, seda sügise ehedat kuldpruuni leiba. kuulasin eile vivaldi “stabat materit” – veebruar 2005, aga sobib ka sellesse kastanitusse sügisesse, kus kollased lehed süsimustale värskele asfaldile kleepuvad. teatris on varahommik ja lahtisest aknast tuleb sisse vihma lõhna, mis on hea. on olemas südamestimulaatoreid ja südamesimulaatoreid. mina olen viimane neist. nädalavahetusel mäkerdasin asju klaasivärvidega. sel nädalalõpul mäkerdan veel. ei ole cogito, ergo sum. mida rohkem ma mõtlen, seda olematumaks suudan muutuda.

pühapäeval oli imehea kontsert – lääne-saksa ringhäälingu sümfooniaorkester, mida dirigeeris semyon bychkov, soleeris gautier capuc(seeprantsusekrõnks)on tšellol. et üks orkester võib niimoodi kõlada…esimest korda kuulen live’is sellist jõudu, sellist energiat, sellist kokkukõla ja tämbrit. esimesest taktist rabas. ometi väsisin sellest jõust sibeliuseks ära, vähemalt teiseks osaks. 3 lisapala ja ühtselt püstiseisev publik.

nonii. täna ostan meie kohvikust kindlasti kakaod, paremat pole ma kusagil saanud ja homme…appi!!! ongi homme juba!? on uus esikas. see tähendab ainult üht – tuleb välja uus kava (egoismus in panicus (siin väljendis ei ole mitte mingit pistmist leivaga!)).

üks tore asi ka – selline saade tuli pavarottist.

Advertisements

~ kirjutas märtsijänes &emdash; 3. okt. 2007.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: