lumepuu viljad

on esimene detsember. võib-olla on glögi ja küünalde aeg. võib-olla on lihtsalt aeg. A-E-G. tänavatel ja plakatitel on viirastused, aga sellega ei olegi kuhugi minna. tuleb lihtsalt olla. uute saapataldade all krudiseb lumi, sokitalla all on võib-olla näts, aga võib-olla killuke karamelli. vajutasin täna oma käejälje lumme nende kahe vähema kõrvale. punane sall ripub puhtakspestuna ja erksana valge ukse küljes. mõnikord tahaksin osata kirjutada kaunilt ja kõlavalt.

we like drama in our lives, and should we find too little of it, we readily create some more in order to stay in the spotlight – in the spotlight of our own attention, if not others’.

zeffiri on saabunud, halleluuja! äratab elude keskpärasusest, isegi siis, kui “possente amori” II oktaavi re-le laskub pisike kukk. see oligi ju alles proov. ja see, mismoodi ta korduses improviseerib ja mängib meloodiaga on ääretult põnev. ma ootan vägavägaväga homset etendust.

Advertisements

~ kirjutas märtsijänes &emdash; 1. dets. 2007.

3 kommentaari to “lumepuu viljad”

  1. ma ka ootan. seda homset.

  2. siis näeme, ma vean oma sulelised ja karvased ka kohale! tädi tuleb pärnust ja ema haaran ka kaasa…

  3. olen väike tuhmuv kireniit sinu toa värvimata põrandal. sa ei tõsta mind vist üles?…so..astu peale.mai klammerdu külge- see ei meeldiks vist sulle?

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: