valgeke tuli koos lumega

meie eilseks “lumivalgeke ja 7 pöialpoissi” esietenduseks oli ka lumi maas, mis küll tänaseks on läinud, kuid rõõmsaks tegi ometi. veel rõõmsamaks tegi aga ungarlaste etendus – konkurentsitult meie parim etendus repertuaaris. selles on nii palju rõõmu ja südamesttulevat muinasjuttu, et maailm tundub jälle uskumatul kombel pisut parem. koreograaf (gyula harangozó) ja helilooja (tibor kocsak) pole jätnud kedagi unarusse ja kõik tegelaskujud on saanud endale niivõrd läbimõeldud ning eriilmelise karakteri. seda peab mitmeid kordi vaatama, et nüansid kõik ära näha. koreograafia on kaelamurdev, eriti ninatargal, keda esietendusel tantsis täiesti vapustavalt sergei upkin. ta lihtsalt säras kogu aeg! üldiselt võib aga öelda, et kõik pöialpoisid olid oma karakteritesse niivõrd sisse elanud, et nende ümberkehastumine oli TÄIELIK! teiseks lemmikuks tantsis end viktor jelissejevi aevastaja….:)) samuti pole olemas sarnasemat lumivalgekest kui eve andre. ühtekokku suur bravo!

homsele etendusele vist ei jõua, sest täna saab kaua üleval oldud ja mõnusas seltskonnas juttu puhutud. kapp on hääd jooki täis ja ehk leidub midagi ka söödavat…

img_5615v.jpg

Advertisements

~ kirjutas märtsijänes &emdash; 2. veebr. 2008.

4 kommentaari to “valgeke tuli koos lumega”

  1. ja mulle helistas järgmisel hommikul anneli ja kilkas, et ta sai pärast etendust printsilt sms-i ja sina suvatsesid tema loole kavas kolm lehekülge pühendada.

    lumivalgeke ja see, mis tema ümber, näiksegi inimesi rõõmustavat :-)

    ja ma loodan seda ükskord ise ka nägema saama saada.

  2. anneli artikkel oli väga lahe!
    ohjaaa. see etendus on nii kuum, et me isegi keegi ei saa seda vaatama, sest kohti EI OLE, kui just keegi mind sülle ei võta või kui keegi jalaga ei anna, et ma vahekäigus trepi peal istun või hoopis kasutan enda poolt kaasa võetud harkjalg tooli… aga alati on neid, kes bronnilt ära kukuvad või ei osta piletit välja, seega lootust on.

  3. mul tegelt on mingiks x ajaks piletid. nii et ma võin su sülle võtta siis :-)

  4. ma hea meelega istun su süles. harjutamist alustan näiteks juba 16ndal meie ooperiklubis :)

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: