MINU TULIUUS RATAS VARASTATI

täna ilutses meie korteriukse vahel silt, mis teatas, et meie panipaika keldris on sisse murtud. see on teine juhus viimase 2 kuu jooksul, kus OMA MAJA INIMENE LÄHEB VÕTMEGA/LASEB VÕTMEGA KELLEGI LUKUSTATUD VÄRAVAST SISSE, AVAB LUKUSTATUD MAJAUKSE, AVAB LUKUSTATUD RAUDSE KELDRIUKSE JA MURRAB PANIPAIGA VINEERUKSE LUKU LAHTI. eelmine kord varastati kaks ratast, seekord minu 3 kuud vana ratas koos kiivri ja varustusega. mardi vanem ratas ja kiiver olid alles (kindad ja 2 paari kalleid rattaprille oli siiski ära võetud). ma tõesti ei saa aru, MIS INIMESED seda teevad? või on see majahoidja, kellel on kõik võtmed või koristaja? ei tahaks ju hakata näpuga inimestele näitama… AGA, kuidas saab läbi 3 lukustatud ukse, ilma et jääks murdmisjälgi?!!!

ühesõnaga, kallid inimesed, kui te juhuslikult loete seda postitust ja keegi üritab teile müüa seda ratast, musta värvi (TREK 3700), mille raaminumber on WTU 250G0409C, siis andke teada. VÕI kui teate kohti, kus “turustatakse” rattaid, siis andke teada. kindlasti lähen kohale ja kütan kõrvad tuliseks.

sorry, aga palun kommentaaridesse kaastundeavaldusi mitte trükkida, ootan asjalikke nõuandeid.

~ kirjutas märtsijänes &emdash; 17. sept. 2008.

4 kommentaari to “MINU TULIUUS RATAS VARASTATI”

 1. Tunnen kaasa!

  Mul oli aasta tagasi täpselt sama juhtum :( Keldri välisuks oli ilma muukimata ja lahti oli murtud meie keldriboksi uks, minu tutikas kallis TREK kadunud. raudselt pidi olema keegi praegustest või eelmistest elanikest, kel keldrivõti olemas. Ja pidi olema peale passinud, sest mujale polnud sisse murtud, jahiti ekstra minu ratast seega.

  Politsei käis, aga isegi ei käinud kõiki kortereid läbi :( ratast ei tulnud muidugi kuskilt välja, ehkki oli harudlane mudel ja väga silmatorkav :(

 2. ma tean, lugesin su blogist tol korral ja oli väga kahju.
  helistasin eile muidugi agnele kohe ning uurisin, kui tulemuslik oli politsei töö sinu ratta varguse puhul… ise olen rohkem kui veendunud, et politseil lihtsalt ei ole aega sellega tegeleda. hoopis hirmutab, et äkki ei piirdu see ainult keldriboksidega – hakatakse ühel hetkel ka koduvisiite tegema?

 3. Kus rattaid ikka turustatakse – kuulutustelehtedes- ja portaalides. Mõnel turul võidakse ka müüa. Alles üsna hiljuti näidati telekas, et keegi sai ratta vist Balti jaama turult kätte. Kui juppideks tehakse, siis on juba raskem taga ajada.

  Peale seerianumbri muid eritunnuseid polnud? Mingit iluviga/märget/initsiaali kuskile tahtlikult poldud tekitatud?

 4. eip. see nii uus ratas, et raske oleks mõnd üleliigset kriimu leida.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: