seosetult igapäevane.

tõlgin eesti keelpilliõpetajate ühingu ajakirjale artiklikokkuvõtteid. mart mängib luike (ajaski täna kahtlaselt palju sulgi all sööklas, temaatiline, eksole!). nojah, mul on kohutav uni juba mitmendat aega ja šokolaadi sööks ka kogu aeg või oot, sööngi. mahlerist loen praegu artikleid, konkreetsemalt 2. sümfoonia kohta ja püüan leida aega, et “maskiballi” proovi jõuda. no ei jõua, aga järgmisel nädalal juba peab. pühapäeval on esimene täispikk läbimäng, klaveriga. järgmisel nädalal lisandub orkester. infotund tuleb ja mõttetalgud on vaja korraldada iseendaga, et kes seekord infotunnis publiku ees üles astub.

no ei suuda end hetkel tõlkima sundida. koristama peaks ja liisaga lubasin täna kohvikusse minna, aga ta jäi haigeks ja on hoopis tartus. tervisi sinnapoole! üldiselt olen suutnud järgida oma sisemisi ettekirjutusi, vaatan kaua vastu pean ja kui kaugele saab jääkirme murdumise lükata. siiani ei põru, tasa ja targu. (mõneti võiks mind viimase nädala jooksul võrrelda selle konnaga, kes fotograafi juures “džemmmmm!!” ütles ja pildile ära ei mahtunud :D mul ongi mõnel päeval järelejätmatu “džemmm!”)

lugesin auri londoni-teatri muljeid ja lehvitan ühest kodumaa teatri nurgakesest! auri, su raamatuturu pildil on leti peal üks raamat, mille seljale on kirjutatud “opera”. südantsoojendav! pean nüüd ikkagi tõlkima hakkama – õhtu ja artikkel, õhtu ja artikkel – niiviisi saan esmaspäevaks valmis. tervitan.

Advertisements

~ kirjutas märtsijänes &emdash; 29. jaan. 2009.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: