seosetult igapäevane.

tõlgin eesti keelpilliõpetajate ühingu ajakirjale artiklikokkuvõtteid. mart mängib luike (ajaski täna kahtlaselt palju sulgi all sööklas, temaatiline, eksole!). nojah, mul on kohutav uni juba mitmendat aega ja šokolaadi sööks ka kogu aeg või oot, sööngi. mahlerist loen praegu artikleid, konkreetsemalt 2. sümfoonia kohta ja püüan leida aega, et “maskiballi” proovi jõuda. no ei jõua, aga järgmisel nädalal juba peab. pühapäeval on esimene täispikk läbimäng, klaveriga. järgmisel nädalal lisandub orkester. infotund tuleb ja mõttetalgud on vaja korraldada iseendaga, et kes seekord infotunnis publiku ees üles astub.

no ei suuda end hetkel tõlkima sundida. koristama peaks ja liisaga lubasin täna kohvikusse minna, aga ta jäi haigeks ja on hoopis tartus. tervisi sinnapoole! üldiselt olen suutnud järgida oma sisemisi ettekirjutusi, vaatan kaua vastu pean ja kui kaugele saab jääkirme murdumise lükata. siiani ei põru, tasa ja targu. (mõneti võiks mind viimase nädala jooksul võrrelda selle konnaga, kes fotograafi juures “džemmmmm!!” ütles ja pildile ära ei mahtunud :D mul ongi mõnel päeval järelejätmatu “džemmm!”)

lugesin auri londoni-teatri muljeid ja lehvitan ühest kodumaa teatri nurgakesest! auri, su raamatuturu pildil on leti peal üks raamat, mille seljale on kirjutatud “opera”. südantsoojendav! pean nüüd ikkagi tõlkima hakkama – õhtu ja artikkel, õhtu ja artikkel – niiviisi saan esmaspäevaks valmis. tervitan.

~ kirjutas märtsijänes &emdash; 29. jaan. 2009.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: