hüvasti kollane kass või märtsijänes?

pidasin täna töö juures sünnipäeva. istun nüüd vaikuses ja nokitsen veel tükikest märtsijänesekujulisest tordist ning limpsin punast veini, mis järele jäänud.

vaatan mustanditesse kuhjunud postitusi, mis kannavad hetkeehedat emotsiooni ja raugevad siis teadmatusse, mis tuleb sellest, kui ei tea, kuidas neid lõpetada. paistab, et nii on sageli ka mu sees. üks suur lõpetamatus, poolikud otsingud ja viimistlemata mõtted. kui teed kogu aeg emotsionaalseid kannapöördeid, siis on väga raske kindel olla, mis on sinus tõdem tõde, millele kindlaks jääda. kui suur osa meis on maskidel? endiselt on küsimus, kuivõrd ma pean olema ühiskonna see osa, mida minult oodatakse, but I don’t do group hugs. kuivõrd on maski kandmine osav turundus või hoopis iseenda allasurumine ja odavalt müümine? I don’t want to do either. samas on toimunud mingi teismeeale vastanduv rahunemine (look who’s talking!). alustasin blogimist selleks, et endast välja kirjutamine kujuteldavale publikule sundis mind endas asju lõpuni mõtlema, sõnastama ja endale vastu kajama. vaja oli teatriverd välja valada, sõnu kuidagimoodi ritta seada, et neist jalge alla roopad saaksid. praegu on raske teatrist kirjutada, sest kirjutad reaalsetest inimestest, mitte “kunstist” seal teispool piirdeaeda – on liiga palju asju, mis takistavad arvamast – kasvõi prooviperioodi kõrvalt jälgimine, kasvamine koos etendusega. isiklik on muutunud ühiskondlikuks.

selle pika ja segase asja sisu tähendab seda, et on vist aeg blogimine kokku pakkida ja märtsijänese koduga mõneks ajaks hüvasti jätta. ütleme nii, et lähen reisile. otsin teemasid, mõtet, iseend. mõneks ajaks, sest miski pole lõplik :)

seniks vaadake mind mu uue bändi esikvideos.

Advertisements

~ kirjutas märtsijänes &emdash; 11. märts 2009.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: