hüvasti kollane kass või märtsijänes?

pidasin täna töö juures sünnipäeva. istun nüüd vaikuses ja nokitsen veel tükikest märtsijänesekujulisest tordist ning limpsin punast veini, mis järele jäänud.

vaatan mustanditesse kuhjunud postitusi, mis kannavad hetkeehedat emotsiooni ja raugevad siis teadmatusse, mis tuleb sellest, kui ei tea, kuidas neid lõpetada. paistab, et nii on sageli ka mu sees. üks suur lõpetamatus, poolikud otsingud ja viimistlemata mõtted. kui teed kogu aeg emotsionaalseid kannapöördeid, siis on väga raske kindel olla, mis on sinus tõdem tõde, millele kindlaks jääda. kui suur osa meis on maskidel? endiselt on küsimus, kuivõrd ma pean olema ühiskonna see osa, mida minult oodatakse, but I don’t do group hugs. kuivõrd on maski kandmine osav turundus või hoopis iseenda allasurumine ja odavalt müümine? I don’t want to do either. samas on toimunud mingi teismeeale vastanduv rahunemine (look who’s talking!). alustasin blogimist selleks, et endast välja kirjutamine kujuteldavale publikule sundis mind endas asju lõpuni mõtlema, sõnastama ja endale vastu kajama. vaja oli teatriverd välja valada, sõnu kuidagimoodi ritta seada, et neist jalge alla roopad saaksid. praegu on raske teatrist kirjutada, sest kirjutad reaalsetest inimestest, mitte “kunstist” seal teispool piirdeaeda – on liiga palju asju, mis takistavad arvamast – kasvõi prooviperioodi kõrvalt jälgimine, kasvamine koos etendusega. isiklik on muutunud ühiskondlikuks.

selle pika ja segase asja sisu tähendab seda, et on vist aeg blogimine kokku pakkida ja märtsijänese koduga mõneks ajaks hüvasti jätta. ütleme nii, et lähen reisile. otsin teemasid, mõtet, iseend. mõneks ajaks, sest miski pole lõplik :)

seniks vaadake mind mu uue bändi esikvideos.

~ kirjutas märtsijänes &emdash; 11. märts 2009.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: