nii ongi nagu parajasti on.

olen taas suvilas. teine kord, kus ööseks jääda saab. eelmisel korral sabistas vihma, lõikas lõhnu terrassile ja koolutas raamatute lehed laineliseks. õhtul küdes saun soojaks ja kuumavate kehade aurupilves sai sauna ja vihmaäreva õhtutaeva all jääkülma duši vahet joosta. täna kordame.

esimene puhkusenädal on möödas. või noh, teate küll ma parem ei räägi. väga tugevaid meeleolukõikumisi on olnud. esmaspäeval põgeneme viini, seal ma ei tee tööd. siis käime kolm korda ooperis ja… lihtsalt oleme.

eile sõitsime suure-jaani konkursile – toredad noored tšellistid, võitis silvia, õpetajaks mart. õhtul põikasime jälevere külla paemurru tallu, kus meid ootas maitsev kohv, haukuv viltuse kõrvaga hall koer ja värsked võileivad.

teed looklevad metsade vahel, looklevad linnades ja õhtuhämaratele tühjadele tänavatele on laskunud päevasekeldusi mattev rahu. hea on siis haarata seljakott, fotokas ja raamat ning keset ööd suvilasse sõita. tuksuvas vaikuses. ainult sees kummitavad viies eri esituses kuuldud eller ja mendelssohn. mart teeb tule pliidi alla, kütab maja soojaks ja lõõrides mühisev tuli on rahustav uinuti. üle hulga aja on sees rahulik.

päeval niitsin muru, mart kangutas keset aeda trooninud kännu välja ja mina söötsin uut sõpra rästast ussikestega. see rästas on päris maniakaalne tüüp. alati kui niiduki käima tõmban on ta ussikeselootuses mürakäruga võidu ringi lippamas. selline ta siis on.

kana

muide, ma ostsin endale teleobjektiivi. päris suur toru on :) sellest kunagi pikemalt (vihjeks – see pilt ei ole uue objektiiviga tehtud). uus obje on aga selline. eks ma varsti annan teile ka pilte näha.

lähen panen nüüd sauna küdema. tschüss!

Advertisements

~ kirjutas märtsijänes &emdash; 20. juuni 2009.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: